Harmonogramy spotkań

Umowa o sprawowaniu PATRONATU NAUKOWO-DYDAKTYCZNEGO

• 05 MAR 20
    Wykłady na WPiA dla szkół średnich

Informujemy, że dnia 5 marca br. na Wydziale Prawa i Administracji US odbyły się kolejne wykłady z cyklu wykładów organizowanych na WPiA dla uczniów szkół średnich. Wykład „Dochodzenie i śledztwo w polskim postępowaniu karnym” poprowadził dr Mateusz Tomczyk, natomiast wykład pt.: „Geneza Konstytucji RP z 2 kwietnia 1997 r.” wygłosiły wspólnie: dr Ewa Michałkiewicz-Kądziela oraz

• 05 MAR 20

Wykłady na WPiA dla szkół średnich – 12 marca 2020 r. (godz. 11.45 – 13.15)

Informujemy o kolejnym wykładzie z cyklu wykładów dla uczniów szkół średnich organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji US. Tym razem będą to warsztaty pn. „Legislatorzy – kim są i na czym polega ich praca” – połączone z krótkim wykładem wprowadzającym. Poprowadzi je dr Maciej Kłodawski.

• 27 LUT 20
    Wykłady na WPiA dla szkół średnich

Informujemy, że dnia 27 lutego br. na Wydziale Prawa i Administracji US odbyły się kolejne wykłady z cyklu wykładów organizowanych na WPiA dla uczniów szkół średnich. Wykład „Dowody w postępowaniu karnym” poprowadziła dr Marta Jasińska, natomiast wykład pt.: „Podstawy odpowiedzialności karnej” wygłosił dr Mariusz Nawrocki.

• 11 LUT 20

Wykłady na WPiA dla szkół średnich – 27 lutego 2020 r. (godz. 10.00 – 13.15)

Informujemy o kolejnych wykładach dla uczniów szkół średnich organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji US.