Kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze

Kurs „Wprowadzenie do Metodologii Rozwiązywania Testów na Aplikacje” – formularz zgłoszeniowy (kliknij >TUTAJ<)

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów ostatniego roku studiów i absolwentów studiów prawniczych planujących przystąpienie do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, radcowską czy notarialną na kurs „Wprowadzenie do Metodologii Rozwiązywania Testów na Aplikacje”.

Sylabus kursu (kliknij TUTAJ)

Termin zgłoszeń: do 1 września 2023 r.

Jak się zgłosić?

• Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.wpia.usz.edu.pl, znajdujący się w zakładce „Kształcenie” w bloku „Kursy” (formularz zgłoszeniowy – kliknij >TUTAJ<) do dnia 1 września 2023 r. najpóźniej do godz. 23:59.
  • Poczekaj na informację o zakwalifikowaniu do udziału w kursie – informacja zostanie przesłana najpóźniej 5 września 2023 r. na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.
  • Uiszcz opłatę za kurs w kwocie 550 zł w terminie i na konto wskazane  w wiadomości e-mail potwierdzającej zakwalifikowanie na kurs.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji do pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności!

Przyłącz się do nas, aby maksymalnie przygotować się do swojego przyszłego egzaminu.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj i zgłoś się już dzisiaj!

Więcej informacji  na stronie podyplomowe.usz.edu.pl w zakładce Kursy i szkolenia.

Repetytorium #przedAPKĄ (kliknij TUTAJ)

ARCHIWUM WYDARZEŃ (kliknij TUTAJ)