Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze – rekrutacja!


 

Dnia 4.06.2020 roku ruszają zapisy na Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską, sędziowską i prokuratorską.

Przez kolejne 7 dni, aż do 10.06.2020 roku będziecie mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Zapraszamy przede wszystkim studentów V roku prawa, ale także absolwentów studiów prawniczych, którzy chcieliby przygotować się do nadchodzących egzaminów wstępnych na poszczególne aplikacje.

Kurs rozpocznie się 13.06.2020 roku i potrwa do 31.08.2020 roku, a zajęcia w wymiarze 140 godzin akademickich, będą odbywały się w formie zjazdów weekendowych
(harmonogram kursu już niebawem pojawi się na stronie Wydziału).

Zajęcia będą prowadzone przez znakomitych praktyków: radców prawnych, adwokatów oraz sędziów, którzy przedstawią podstawowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób przygotować się do egzaminów wstępnych, ale także przerobią z Uczestnikami kursu akty prawne, wymagane przez Ministerstwo Sprawiedliwości na tegorocznych egzaminach. Dodatkowo przewidziane są odpowiednie moduły praktyczne dla poszczególnych aplikacji.

Kurs kończy się zaliczeniem w postaci próbnego testu wstępnego na aplikacje.

PROWADZĄCY (kliknij)

Opłata za kurs dla jednego uczestnika wynosi 1800,00 zł.

Ze względów sanitarnych zajęcia na kursie będą odbywały się w salach na Piastów, z tego też względu jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia limitu miejsc – 40 osób. O zakwalifikowaniu się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia należy wypełnić na udostępnionym FORMULARZU (do pobrania) a następnie przesłać na adres e-mail: ewa.michalkiewicz@usz.edu.pl lub ewa.milczarek@usz.edu.pl .

Po zweryfikowaniu zgłoszeń, otrzymacie Państwo informację zwrotną o przyjęciu na kurs. Przesłane zostaną także dane do dokonania przelewu.

 

 

Więcej informacji na temat kursu pojawi się już niebawem na stronie podyplomowe.usz.edu.pl w zakładce Kursy i szkolenia.

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Accessibility Toolbar