Mamy przyjemność poinformować o sukcesie Pani Katarzyny Rytwińskiej studentki Wydziału Prawa i Administracji US oraz doktoranta Pana Wiktora Gnych-Pietrzaka, którzy po raz drugi zajęli pierwsze miejsce w krajowych eliminacjach do Brown Mosten International Client Consultation  Competition. W dniach 16-18 lutego 2024 r. w Warszawie na Uczelni Łazarskiego odbyły się coroczne krajowe eliminacje do Brown Mosten International Client Consultation  Competition.

Dzięki zwycięstwu w eliminacjach drużyna Wydziału Prawa i Administracji będzie miała przyjemność reprezentować Polskę na międzynarodowych rozgrywkach, które w tym roku odbędą się w Lublinie w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Gratulujemy naszym studentom – Pani Katarzynie Rytwińskiej oraz Panu Wiktorowi Gnych-Pietrzakowi zwycięstwa i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, gratulacje kierujemy również do opiekuna, który co roku przygotowuje drużyny z naszego Wydziału do konkursu Panu mgr. Dariuszowi Zagrodzkiemu.