Oferty pracy dla studentów i absolwentów

 • Kancelaria Radcy Prawnego Kacpra Sobczaka w Szczecinie – oferta współpracy (studenci II i III roku)

  Kancelaria Radcy Prawnego Kacpra Sobczaka w Szczecinie poszukuje praktykantów spośród studentów II i III roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Oferujemy możliwość zapoznania się z pracą w Kancelarii oraz zdobywania umiejętności stosowania prawa w praktyce.  Po okresie próbnym możliwość podjęcia odpłatnej współpracy.

 • Praktyki/Staż – Kancelaria prawna ORGANISZCZAK KANCELARIA

  Kancelaria prawna ORGANISZCZAK KANCELARIA zaprasza na praktyki (staż) studentkę/studenta III – V roku Prawa.

 • Praca w Kancelarii Komornika

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin Centrum w Szczecinie Paweł Zacharko poszukuje studenta  1 lub 2  roku prawa  do pracy  na podstawie umowy zlecenia na 3/4 lub 1/1 etatu. Oferowana możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni.

 • Oferta praktyki zawodowej

  Kancelarie Adwokackie Adwokata Artura Siewiorka oraz Adwokata Grzegorza Czerwonko poszukują osoby z 4 lub 5 roku studiów prawniczych na stanowisko praktykanta. W zakresie praktyk zawodowych kancelarii znajdują się sprawy z zakresu prawa rodzinnego, karnego oraz cywilnego. Praktyki o charakterze odpłatnym.

 • Praca w Kancelarii Komornika

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin Centrum w Szczecinie Paweł Zacharko poszukuje studenta  V roku prawa (zdecydowanego na aplikację komorniczą)  do pracy  na podstawie umowy zlecenia. Oferuję możliwość odbycia aplikacji komorniczej, przygotowanie do egzaminu na aplikację, dostosowanie godzin pracy do zajęć na uczelni.

 • Aplikant adwokacki/radcowski lub absolwent Prawa

  Szczegóły oferty (kliknij >TUTAJ<)

Accessibility Toolbar