Oferty pracy dla studentów i absolwentów

 • Kancelaria Prawna Leończyk & Andrzejewski sp. k. w Szczecinie – oferta pracy

  Kancelaria Prawna Leończyk&Andrzejewski sp. k. w Szczecinie poszukuje studenta z biegłą znajomością języka angielskiego (certyfikat mile widziany). Mile widziane również doświadczenie w zakresie procesu budowlanego.

 • Referent prawny w Wydziale Prawnym [Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Szczecinie – oferta pracy]

  Informujemy o ofercie pracy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Szczecinie.

 • Praca w Kancelarii Radcy Prawnego

  Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Smolińska-Polom współpracująca z Komornikiem działającym w większości krajów Unii Europejskiej https://kancelariakomornicza.info.pl/ poszukuje PRACOWNIKA. Kancelaria prowadzi praktykę w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, postępowania cywilnego, w zakresie egzekucji długów w Anglii ale także w UE, w tym także na podstawie Europejskiego Tytułu Egzekucyjnego.

 • Praca w Kancelarii Komornika

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin Centrum w Szczecinie Paweł Zacharko poszukuje studenta IV lub V roku prawa (chcącego iść na aplikację komorniczą)  do pracy na cały etat  na podstawie umowy zlecenia. Oferuję możliwość odbycia aplikacji komorniczej oraz przygotowanie do egzaminu na aplikację.

 • Oferta praktyk dla studentów

  Kancelaria Jagiełło Tobolewski Radcowie Prawni w Szczecinie przyjmie na praktyki studenckie studenta II-V roku studiów. Podczas praktyk student będzie miał możliwość zapoznania się z aspektami funkcjonowania kancelarii prawnej oraz zdobycia wiedzy praktycznej pod okiem doświadczonych prawników.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Smolińska-Polom” – oferta PRAKTYKI

  Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Smolińska-Polom” zaprasza do odbycia bezpłatnej PRAKTYKI Kancelaria prowadzi praktykę w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, postępowania cywilnego