Budynek Główny
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Portiernia: tel. 91 444 28 90

Budynek II
al. Piastów 40b,
71-065 Szczecin
Portiernia: tel. 91 444 26 01


Budynki Wydziału Prawa i Administracji US są czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 6.00 – 20.00.

W weekendy od godz. 7.00 do godz. 15.00


  • Sekretariat

    pokój 116

    tel. 91 444 28 26
    fax. 91 444 28 46

    Sekretariat

    mgr Henryka Kościów – specjalista
    e-mail: henryka.kosciow@usz.edu.pl

  • Dział Obsługi Studenta

    • Dział Obsługi Studenta


      Sekcja ds. Studenckich, Dział Obsługi Studenta – Godziny otwarcia


       

      e-mail: dos.narutowicza@usz.edu.pl 


       

      Pok. 1

      PRAWO studia stacjonarne jednolite magisterskie II, III, IV rok

      PRAWO studia niestacjonarne jednolite magisterskie I – V rok 

      PRAWO INTERNETU I OCHRONY INFORMACJI  studia stacjonarne I stopnia I rok 

      PRAWO SŁUŻB MUNDUROWYCH  studia niestacjonarne I stopnia I rok 


      Pok. 2

      PRAWO  studia stacjonarne jednolite magisterskie I, V rok

      PRAWO SŁUŻB MUNDUROWYCH  studia stacjonarne I stopnia I rok 

       PRAWO studia stacjonarne III stopnia

      ADMINISTRACJA  studia stacjonarne I stopnia I, II, III rok 

      ADMINISTRACJA studia stacjonarne II stopnia I, II rok 


       

       

                    Pokój nr 1

                  Pokój nr 2

                

      Poniedziałek  – NIECZYNNE Poniedziałek  – NIECZYNNE

      Wtorek – Piątek

      10.00-13.00

      Wtorek – Piątek

      10.00 – 13.00

       


                     


      Pokój nr 1



      Pokój nr 2


      tel. 91 444 28 54

      tel. 91 444 28 50

      mgr Agnieszka Król
      specjalista

      e-mail:
      agnieszka.krol@usz.edu.pl
      Agnieszka Gańcza
      starszy specjalista
      e-mail:
      agnieszka.gancza@usz.edu.pl

       

      mgr Sylwia Suszko
      specjalista
      e-mail:
      sylwia.suszko@usz.edu.pl

       

      Dorota Sztuka
      starszy specjalista
      e-mail:
      dorota.sztuka@usz.edu.pl

       

       

       

       

       

       

          

        

        mgr Natalia Knera
       samodzielny referent
       e-mail:
      natalia.knera@usz.edu.pl
      obsługa finansowa

      tel. 91 444 30 28

                

             

      Kierownik Sekcji ds. Studenckich
      Dział Obsługi Studenta
      mgr Angelika Sikorska
      e-mail: angelika.sikorska@usz.edu.pl
      [zwolnienie lekarskie]

      _________________________________________________________

           pokój 3

      __________________________________________________________

       

      dr Aleksandra Kruczek-Cichocka
      p.o. Kierownika Sekcji ds. Studenckich
      Dział Obsługi Studenta

      tel. 91 444 28 53
      e-mail: aleksandra.kruczek-cichocka@usz.edu.pl

      Godziny przyjęć: 
      wtorek – piątek, w godz. 11.00 – 14.00

      mgr Sylwia Byszuk
      specjalista
      e-mail: sylwia.byszuk@usz.edu.pl

       



      Kierunek EKONOMICZNO-PRAWNY studia stacjonarne I i II stopnia (wszystkie roczniki)
      – obsługa na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania
      tel. 91 444 21 31; 91 444 19 32
      e-mail: dos.mickiewicza@usz.edu.pl

    • Dyżury w czasie zjazdów studiów niestacjonarnych

      Soboty zjazdowe w dniach:

      6, 20 marca 2021 r.;
      24 kwietnia 2021 r.;
      8, 22 maja 2021 r.;
      5, 19 czerwca 2021 r.


      godz. 9.00 – 13.00 (tel. 91 444 28 54)


       

  • Sekcja ds. Nauki


    e-mail: sn.pia@usz.edu.pl

    mgr Joanna Sotek
    kierownik

    tel. 91 444 28 12
    e-mail: joanna.sotek@usz.edu.pl
    pok. nr 11

    mgr Ewa Ligocka
    specjalista

    tel. 91 444 30 05
    e-mail: ewa.ligocka@usz.edu.pl
    pok. nr 11

    mgr Joanna Tuńska
    starszy specjalista

    tel. 91 444 30 18
    e-mail: joanna.tunska@usz.edu.pl
    pok. nr 11

    mgr Agnieszka Kotula – Empringham
    specjalista

    tel. 91 444 28 52
    e-mail: agnieszka.kotula@usz.edu.pl
    pok. nr 309a

    mgr Adriana Nowakowska
    specjalista

    tel. 91 444 28 52
    e-mail: adriana.nowakowska@usz.edu.pl
    pok. nr 309a

  • Sekcja ds. Kształcenia

    e-mail: sk.pia@usz.edu.pl

    mgr Ewa Szubert
    kierownik sekcji

    tel. 91 444 28 18
    e-mail: ewa.szubert@usz.edu.pl
    pok. 4

    mgr Izabela Sawczuk
    specjalista

    tel. 91 444 28 30
    e-mail: izabela.sawczuk@usz.edu.pl
    pok. 4

    mgr Aleksander Więcław
    referent

    tel. 91 444 28 30
    e-mail: aleksander.wieclaw@usz.edu.pl
    pok. 4

    mgr Paweł Barabasz
    samodzielny referent

    tel. 91 444 28 39
    e-mail: pawel.barabasz@usz.edu.pl
    pok. 309b

  • Kierownik Obiektu Dydaktycznego

    mgr Kamila Ekert
    kierownik

    tel. 91 444 28 11
    e-mail: kamila.ekert@usz.edu.pl
    pokój 112

  • Informatyk - Uczelniane Centrum Informatyczne

    mgr Paweł Kozioł
    e-mail: pawel.koziol@usz.edu.pl
    tel. 91 444 28 72
    pokój 209

  • Biblioteka WPiA US