Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Nowe bramy bezpieczeństwa”

(Administracyjne Koło Naukowe, Zespół Badawczy Prawa Komunikacji Elektronicznej)

wiosna 2022 r., Wydział Prawa i Administracji US

kontakt: dr hab. Aleksandra Monarcha-Matlak, prof. US, tel. 91 444 28 58, e-mail: aleksandra.monarcha-matlak@usz.edu.pl
kontakt: dr Przemysław Zdyb, tel. 91 444 28 60, e-mail: przemyslaw.zdyb@usz.edu.pl
kontakt: dr Dominika Skoczylas, tel. 91 444 28 60, e-mail: dominika.skoczylas@usz.edu.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJI (kliknij tutaj)
Formularz rejestracyjny (kliknij tutaj, aby otworzyć lub pobrać)



II Ogólnopolska Konferencja Naukowa “O kształceniu prawników – między tradycją a innowacyjnością”

(Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego) 

19 stycznia 2022 r., webinarium

kontakt: dr Beata Kanarek, tel. 91 444 28 22, e-mail: beata.kanarek@usz.edu.pl
kontakt: mgr Patryk Kupis, e-mail: patryk.kupis@usz.edu.pl 
kontakt: mgr Paweł Nowotko, tel. 91 444 28 43, e-mail: pawel.nowotko@usz.edu.pl



Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Dylematy wokół prawa do sądu”

(Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie, Stowarzyszenie Amicus Facultatis Iuris Stetinensis)

I dekada grudnia 2021 r., on-line

kontakt: dr hab. Jerzy Ciapała, prof. US, e-mail: jerzy.ciapala@usz.edu.pl
kontakt: dr Agata Pyrzyńska, e-mail: agata.pyrzynska@usz.edu.pl



Ogólnopolska Konferencja Naukowa im. Profesora Stanisława Czepity „O pojmowaniu prawa i prawoznawstwa”

(Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego) 

25-26 listopada 2021 r., konferencja on-line

kontakt: dr Beata Kanarek, tel. 91 444 28 22, e-mail: beata.kanarek@usz.edu.pl
kontakt: mgr Patryk Kupis, e-mail: patryk.kupis@usz.edu.pl
kontakt: mgr Paweł Nowotko, tel. 91 444 28 43, e-mail: pawel.nowotko@usz.edu.pl



Aspekty prawne branży nieruchomości

(Administracyjne Koło Naukowe) 

27-28 października 2021 r., aplikacja Zoom

kontakt: dr hab. Aleksandra Monarcha-Matlak, prof. US, tel. 91 444 28 58, e-mail: aleksandra.monarcha-matlak@usz.edu.pl
kontakt: Jakub Skibiński, e-mail: skibinski.kuba@wp.pl
kontakt: Dominik Jóźwiak, e-mail: dominik13299@interia.pl



Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Kryzys autorytetu – o potrzebie autorytetu w prawie i społeczeństwie”

(Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego) 

20 października 2021 r., webinarium z częściową transmisją z budynku WPiA 

kontakt: dr Beata Kanarek, tel. 91 444 28 22, e-mail: beata.kanarek@usz.edu.pl
kontakt: dr Wojciech Bożek, tel. 91 444 30 25, e-mail: wojciech.bozek@usz.edu.pl
kontakt: mgr Paweł Nowotko, tel. 91 444 28 43, e-mail: pawel.nowotko@usz.edu.pl
kontakt: mgr Patryk Kupis, e-mail: patryk.kupis@usz.edu.pl



Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Inkluzja społeczna osób z niepełnosprawnościami” 

(Wydział Prawa i Administracji, Stowarzyszenie Amicus Facultatis Iuris Stetinensis)

23-24 września 2021 r., Międzyzdroje

kontakt: dr Wojciech Bożek, tel. 91 444 30 25, e-mail: wojciech.bozek@usz.edu.pl
kontakt: dr Ewa Kowalewska, e-mail: ewa.kowalewska@usz.edu.pl
kontakt: mgr Agata Szwed, tel. 91 444 28 77, e-mail: agata.szwed@usz.edu.pl
kontakt: mgr Karolina Słotwińska, e-mail: karolina.slotwinska@phd.usz.edu.pl
kontakt: mgr Bartosz Pacholski, e-mail: bartosz.pacholski@usz.edu.pl
kontakt: mgr Piotr Zielonka, e-mail: piotr.zielonka@phd.usz.edu.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJI (kliknij tutaj)
Formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj, aby otworzyć i pobrać)

PROGRAM Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej
„Inkluzja Społeczna Osób z Niepełnosprawnościami” 
– Międzyzdroje 23-24 września 2021 r.