• 20 PAŹ 20
    Informacje dla studentów I roku (akt.)

Szanowni Państwo,
    poniżej wskazujemy opiekunów I roczników dla poszczególnych kierunków oraz przekazujemy linki do ogłoszeń i informacji publikowanych na stronie dot. kształcenia w semestrze zimowym r.a. 2020/2021.

Opiekunowie roku posiadają dane kontaktowe do starostów roku, czy też grup.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie się w pierwszej kolejności do starostów i opiekunów.

Studenci I roku Wydziału Prawa i Administracji US przyjęci w trzecim naborze oraz studenci, którzy podczas dni adaptacyjnych nie dopełnili formalności w Dziale Obsługi Studenta (DOS) proszeni są o indywidualne umawianie na wizytę w DOS.

Zapisy na wizytę przyjmujemy od 27 października br. – telefonicznie w godzinach 10.00 – 13.00 oraz mailowo.

Pokój nr 1 – tel. 91 444 28 54
    e-mail: dos.narutowicza@usz.edu.pl

• PRAWO studia niestacjonarne jednolite magisterskie
    • PRAWO INTERNETU I OCHRONY INFORMACJI studia stacjonarne I stopnia
    • PRAWO SŁUŻB MUNDUROWYCH studia niestacjonarne I stopnia

Pokój nr 2 – tel. 91 444 28 50
    e-mail: dos.narutowicza@usz.edu.pl

• PRAWO studia stacjonarne jednolite magisterskie
    • PRAWO SŁUŻB MUNDUROWYCH studia stacjonarne I stopnia
    • ADMINISTRACJA studia stacjonarne I stopnia
    • ADMINISTRACJA studia stacjonarne II stopnia

Podczas wizyty w DOS należy m.in.:
    – podpisać ślubowanie,
    – odebrać legitymację studencką – warunkiem odebrania legitymacji jest dostarczenie potwierdzenia uiszczenia opłaty 22 zł, nr konta do wpłaty oraz faktura jest na e-Dziekanacie, jeżeli ktoś posiada legitymację wystawioną przez US to posługuje się nią nadal, nie należy uiszczać ponownie opłaty.

Studenci zobowiązani są przynieść następujące dokumenty:
    – wydrukowaną z osobistego konta kandydata w systemie Elektronicznej Rejestracji Kandydatów (ERK) i podpisaną Ankietę osobową, która była skanowana i zaczytana w systemie ERK
    – Świadectwo dojrzałości
    – Świadectwo ukończenia szkoły średniej
    – Zdjęcia (zgodne z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych) – 2 szt. podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
    – dowód opłaty rekrutacyjnej
    – dowód opłaty za legitymację
    – oryginały innych dokumentów, jeżeli takie były zaczytywane podczas rekrutacji do systemu ERK

Studencie pamiętaj o maseczce i przyniesieniu własnego długopisu.

SZKOLENIA BHP – z dnia 28 i 30 października – INFORMACA (26.10.2020)

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną praktyczne szkolenia BHP z zakresu pierwszej pomocy, które miały odbyć się w dniach 29 i 30 października 2020 r. zostają odwołane. Zajęcia te odbędą się w późniejszym terminie, najdalej do końca semestru zimowego.

Informujemy jednocześnie, że studenci III naboru mają obowiązek odbycia części teoretycznej szkolenia BHP. Szkolenie będzie dostępne na platformie MS Teams od 4 listopada 2020 r.

Kod do szkolenia będzie do pobrania na stronie internetowej Uniwersyteckiego Centrum Edukacji http://uce.usz.edu.pl/

Szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta Uniwersytetu Szczecińskiego

Link (Samorząd Studencki US): https://www.youtube.com/watch?v=5UBKiEYjBmQ&t=3617s

Najważniejsze informacje publikowane dla Państwa znajdują się w zakładce STUDENCI oraz KSZTAŁCENIE na naszej stronie Internetowej.

Ogłoszenia dla studentów są publikowane na tzw. stronie DOS-u:

Wykaz pozostałych najważniejszych odnośników do strony:

Dane dostępowe do zespołów dla ćwiczeń posiadają opiekunowie roku oraz przewodnicząca WRSS – Pani Aleksandra Skwarek (a.skwarek@samorzad.usz.edu.pl).

Konta w studenckie zakłada dla Państwa Uczelniane Centrum Informatyczne.

Legitymacje dla osób przyjętych w III naborze przygotowuje dla Państwa Dział Obsługi Studenta Kampus Narutowicza. Gdy będą gotowe zostaną Państwo poinformowani ogłoszeniem.