• 28 MAJA 21
    Kierunek „Prawo służb mundurowych” WPiA US z Certyfikatem i Znakiem Jakości „Studia z Przyszłością”!

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Komisji Certyfikacyjnej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością” kierunek studiów pierwszego stopnia „Prawo służb mundurowych” – realizowany na Wydziale Prawa i Administracji US, uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”.

Certyfikat został przyznany na podstawie rekomendacji i wniosków Komisji Certyfikacyjnej, reprezentującej środowiska akademickie, gospodarcze i rządowe.

Po dokonaniu szczegółowej analizy i oceny wszystkich aplikacji konkursowych Komisja Akredytacyjna zarekomendowała przyznanie Certyfikatów i Znaków Jakości najbardziej innowacyjnym, nowoczesnym i prorynkowym kierunkom studiów w Polsce, wyróżniając programy studiów i koncepcje kształcenia cechujące się troską o najwyższą jakość dydaktyki, uwzględnianiem oczekiwań i potrzeb środowisk pracodawców oraz silnym zakorzenieniem w realiach społeczno-gospodarczych.

CERTYFIKAT „Studia z Przyszłością” – 2021 (kliknij, aby otworzyć)

Gala Finałowa Konkursu „Studia z Przyszłością” odbędzie się w kwietniu br., a w jej trakcie Wydziałowi Prawa i Administracji US zostanie wręczony Certyfikat, a także dokumenty zawierające wnioski z oceny akredytacyjnej dokonanej przez ekspertów.

Niezmiernie cieszymy się z uzyskania pozytywnego wyniku oceny akredytacyjnej Komisji Certyfikacyjnej „Studia z Przyszłością” i wiążemy nadzieję na dalszy rozwój i  podnoszenie poziomu kształcenia i procesu dydaktycznego realizowanego na Wydziale Prawa i Administracji US!

Szczególne podziękowania dla Pani dr Marty Jasińskiej oraz zespołu kierunku „Prawo służb mundurowych” za przygotowanie dokumentacji i zaangażowanie w inicjatywę.

Studia z Przyszłością – Czasopismo, luty 2021 r.