• 04 MAJA 22
    Konkurs z wiedzy z prawa karnego procesowego – zgłoszenia do 9 maja 2022 r.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów studiujących na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy są zainteresowani poszerzaniem wiedzy z zakresu tej dziedziny prawa.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zgłoszenie swojego udziału poprzez poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1 do Regulaminu) i przesłanie go na adres e-mail: marta.jasinska@usz.edu.pl do dnia 9 maja 2022 r.

Konkurs obejmuje materiał z zakresu prawa karnego procesowego (statyka i dynamika) według stanu prawnego obowiązującego na dzień przeprowadzenia Konkursu. Konkurs składa się z jednego etapu: Etap I: test jednokrotnego wyboru, składający się z 45 pytań z czterema wariantami odpowiedzi oraz jednego stanu faktycznego (kazusu) – czas 90 minut.

REGULAMIN (kliknij tutaj)

Kontakt: marta.jasinska@usz.edu.pl