• 26 STY 23
    „Problems of legal analysis of law related to the latest development of public administration” – międzynarodowe seminarium (online) 26 stycznia 2023 r., godz. 19

Zapraszamy na międzynarodowe spotkanie seminaryjne w formie zdalnej, w którym wezmą udział zaproszeni z Węgier goście, w ramach prowadzonej od wielu lat współpracy Wydziału Prawa i Administracji z badaczami z Uniwersytetu w Szeged. „Problems of legal analysis of law related to the latest development of public administration”. Seminarium odbędzie się 26 stycznia 2023 r.  o godz. 19.00 i ma charakter otwarty.

Wykład odbędzie się on w formule online, za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Obowiązują zapisy poprzez link rejestracyjny (poniżej).

LINK – REJESTRACJA (kliknij TUTAJ)

Moderatorzy seminarium: dr hab. Krystyna Nizioł, prof. US, dr Michał Peno

Wystąpienia:

• Prof. Erzsébet Csatlós (University of Szeged), “European Travel Authorisation System in the European Administrative Space”
    • Dr Judit Siket (University of Szeged) – “Special Administrative Procedures of Outstanding Investments”
    • Dr Maria Karcz-Kaczmarek (Univeristy of Lodz) – “Support of repatriaties as a task of municipalieties”
    • PhD student Zsófia Holecska (University of Szeged) – „Current Issues of The Behaviour of Public Administration Staff: Selected Examples From Legal Practice”
    • dr hab. Krystyna Nizioł, prof. US (Univeristy of Szczecin) -“A few reflections about economization of law”
    • dr Michał Peno (University of Szczecin) – “A legal culture sensitive to restorative justice”

ZAPRASZAMY!