• 11 WRZ 20

Ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalisty w Dziale Obsługi Studenta

Uniwersytet Szczeciński zatrudni pracownika na stanowisko: specjalisty w Dziale Obsługi Studenta.

Miejsce pracy: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Do głównych zadań pracownika będzie należało wykonywanie następujących obowiązków:

1. Współpraca z Prodziekanem ds. Studenckich.
    2. Obsługa właściwego systemu informatycznego.
    3. Obsługa platformy studenckiej.
    4. Obsługa administracyjna studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych I stopnia, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, w szczególności:

a) bieżąca obsługa studentów,

b) prowadzenie ewidencji studentów,

c) prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów,

d) przygotowanie, ewidencja i wydawanie studentom indeksów, legitymacji, dyplomów oraz zaświadczeń,

e) przygotowanie i koordynowanie procedury związanej z ukończeniem studiów,

f) realizacja zagadnień związanych z obowiązkowymi ubezpieczeniami studentów (ZUS),

g) obsługa formalna praktyk programowych (wystawianie skierowań, przyjmowanie opinii),

h) opiniowanie i przekazywanie do rozpatrzenia Prodziekanowi ds. Studenckich podań studentów,

i) prowadzenie spraw związanych z krajową wymianą studencką,

j) wsparcie obsługi studentów z wymiany międzynarodowej (np. Program Erasmus+),

k) drukowanie dyplomów oraz legitymacji studenckich, suplementów, umów studenckich, wystawianie odpisów dyplomów i suplementów w językach obcych.

l) wprowadzanie prac dyplomowych do Ogólnopolskiego repozytorium pisemnych prac dyplomowych.

1. Wsparcie w obsłudze Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.
    2. Wspieranie prac Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.
    3. Archiwizacja dokumentacji.
    4. Współpraca z pozostałymi stanowiskami Sekcji ds. Studenckich w zakresie wykonywanych przez sekcję zadań.
    5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika sekcji (dziekanatu) oraz kierownika działu w zakresie zadań Sekcji ds. Studenckich.

Niezbędne wymagania minimalne:

– wykształcenie wyższe magisterskie;

– staż pracy minimum 6 lat, w tym 2 lata na stanowisku związanym z obsługą administracyjną;

– komunikatywna znajomość języka obcego (preferowana znajomość języka angielskiego);

– dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office;

– umiejętność pracy z wykorzystaniem systemów informatycznych;

– umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

– bardzo dobra organizacja pracy własnej;

– wysokie umiejętności interpersonalne.

Wymagania dodatkowe:

– znajomość innych języków obcych;

– doświadczenie w pracy związane z obsługą studentów;

– samodzielność i dokładność w działaniu;

– odpowiedzialność za powierzone zadania;

– umiejętność pracy pod presją czasu;

– umiejętność komunikacji i współpracy;

– zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu.

Niezbędne dokumenty konkursowe:

– CV;

– list motywacyjny;

– kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe;

– kopie dokumentów o posiadanych umiejętnościach, uprawnieniach i kwalifikacjach;

– zgoda kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko specjalisty w Dziale Obsługi Studenta

Powyższe dokumenty rekrutacyjne należy składać na adres e-mail: henryka.kosciow@usz.edu.pl w terminie do dnia 24 września 2020 r. z dopiskiem w temacie wiadomości mailowej: „Nabór – specjalista – Dział Obsługi Studenta „.

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.