• 05 CZE 22
    Rekrutacja na kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze – zgłoszenia do 10 czerwca 2022 r.

Ruszają zapisy na kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską, sędziowską i prokuratorską. Zapraszamy przede wszystkim studentów V roku prawa, ale także absolwentów studiów prawniczych, którzy chcieliby przygotować się do nadchodzących egzaminów wstępnych na poszczególne aplikacje. Rekrutacja trwa do 10 czerwca br.

Zajęcia będą prowadzone przez znakomitych praktyków: radców prawnych, adwokatów oraz sędziów, którzy przedstawią podstawowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób przygotować się do egzaminów wstępnych, ale także przerobią z Uczestnikami kursu akty prawne, wymagane przez Ministerstwo Sprawiedliwości na egzaminach.  Opłata za kurs dla jednego uczestnika wynosi 1800,00 zł.

Kurs odbędzie się w terminie: 17 czerwca br. – 31 sierpnia br.

Formularz rejestracyjny (kliknij tutaj)

Po zweryfikowaniu zgłoszeń, otrzymacie Państwo informację zwrotną o przyjęciu na kurs. Przesłane zostaną także dane do dokonania przelewu. Po zakończonej rekrutacji zostanie udostępniony szczegółowy rozkład zajęć.

Więcej informacji na temat kursu pojawi się już niebawem na stronie Wydziału.

Serdecznie zapraszamy!