• 14 PAŹ 19

I r. SSP – Wyniki zapisów na wykłady monograficzne

Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonych zapisów na wykłady monograficzne: w roku akademickim 2019/2020 na pierwszym roku studiów stacjonarnych realizowane będą następujące przedmioty:

•  w semestrze zimowym Wykład monograficzny I:
      1. System pomocy prawnej w sprawach cywilnych
      oraz 2. Etyczne problemy prawa i prawoznawstwa.

•  w semestrze zimowym Wykład monograficzny II:
      1. Organy ochrony prawnej
      oraz 2. Ustrój sądów powszechnych.

•  w semestrze letnim Wykład monograficzny III:
      1. Podstawy retoryki i erystyki
      oraz 2. Legislacja międzynarodowa.

• w semestrze letnim Wykład monograficzny IV:
      1. Sytuacja prawna osób z niepełnosprawnością intelektualną
      oraz 2. Informatyzacja wymiaru sprawiedliwości.
      (nie zostanie uruchomiony przedmiot Informatization of Civil Procedure)

Studenci, którzy nie brali udziału w zapisach, a także osoby, które z wykładu monograficznego IV wybrały przedmiot Informatization of Civil Procedure (nie utworzył się) zobowiązani są dokonać wyborów (jednego przedmiotu z Wykładu monograficznego I, jednego przedmiotu z Wykładu monograficznego II, jednego przedmiotu z Wykładu monograficznego III oraz jednego przedmiotu z Wykładu monograficznego IV) niezwłocznie poprzez złożenie podania w skrzynkach podawczych lub w pok. nr 1 (Sekcja ds. Studenckich).

W tym celu należy skorzystać z druku: Podanie w innych sprawach  – > htps://wpia.usz.edu.pl/student/podania/.

Sylabusy do przedmiotów do wyboru znajdują się na stronie Wydziału w zakładce: Dla Studentów / Sylabusy / Prawo – Studia stacjonarne albo Prawo – Studia niestacjonarne / Sylabusy do planu studiów 2019/2020.