• 07 LIP 20

I r. SSP – Wyniki zapisów na przedmiot do wyboru wykład monograficzny V i wykład monograficzny VI

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zapisów na przedmiot  wykład monograficzny V, realizowany na IV semestrze w roku 2020/2021 będą  realizowane dwa wykłady:

• Komunikacja prawnicza
    • Obrona konieczna w teorii i praktyce orzeczniczej

UWAGA

Studenci, którzy dokonali innego wyboru oraz studenci, którzy nie brali udziału w zapisach zobowiązani są dokonać wyboru  jednego z ww. wykładów – poprzez złożenie podania w innych sprawach w Dziale Obsługi Studenta albo poprzez przesłanie maila, wskazującego wybór jednego z w/w przedmiotów na adres mailowy: dos.narutowicza@usz.edu.pl, najpóźniej do 15 lipca br.

Po tym terminie Dział Obsługi Studenta przypisze niezapisanych studentów automatycznie do jednego z w/w przedmiotów.

Przy wysyłaniu informacji dotyczącej wyboru, uprzejmie prosimy o wskazanie informacji na co byli Państwo zapisani w pierwszym zapisie.

Dla studentów, którzy wybrali już jeden z ww. wykładów – zapisy są wiążące.

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zapisów na przedmiot  wykład monograficzny VI, realizowany na IV semestrze w roku 2020/2021 będzie realizowany wykład: kryminologia dla wszystkich studentów. Osoby nie biorące udziału w zapisach zostaną przypisani do tego przedmiotu automatycznie.