• 06 GRU 20
    Centrum Analiz Eksperckich WPiA US – nowy projekt

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z nowym projektem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego – Centrum Analiz Eksperckich.

Centrum Analiz Eksperckich podejmuje współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie opracowywania zagadnień, wskazanych m.in. przez organy administracji rządowej i samorządowej, inne podmioty wykonujące zadania publiczne, podmioty prawa prywatnego (w tym przedsiębiorców i instytucje otoczenia biznesu), organizacje ‚non profit’ czy osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.

W ramach współpracy Centrum Analiz Eksperckich oferuje sporządzanie analiz, ekspertyz, opinii oraz wszelkiego rodzaju szkoleń eksperckich z zakresu różnych dziedzin prawa, jak też wykonuje inne zlecenia, w ramach zgłoszonego zapotrzebowania.

OFERTA CENTRUM ANALIZ EKSPERCKICH WPiA US (kliknij tutaj, aby wyświetlić)

Informacje o Centrum Analiz Eksperckich Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego znajdują się w zakładce:  wpia.usz.edu.pl -> „Centrum Analiz Eksperckich” -> O nas – Centrum Analiz Eksperckich

Dane do kontaktu: Kontakt – Centrum Analiz Eksperckich