• 08 LUT 21
    “Zdobądź Grant z FUniP” – konkurs grantowy dla kół naukowych

Informujemy o konkursie grantowym skierowanym do Kół Naukowych Uniwersytetów zrzeszonych w ramach Forum Uniwersytetów Polskich, zajmujących się tematyką prawną, społeczną lub dziedzinami pokrewnymi.

Projekt ma na celu aktywizację kół naukowych poprzez szkolenie ich przedstawicieli z zakresu pozyskiwania środków na działalność – tworzenia i realizacji projektów grantowych.

W ramach tej edycji konkursu zwycięski projekt zostanie dofinansowany w kwocie do 10 tys. złotych.

Specjalne jury wyłoni najlepszy projekt nawiązujący do kryzysu covidowego – mile widziane kreatywne podejście do tematu, ciekawe rozwiązania i nieszablonowe spojrzenie!

Więcej informacji na temat konkursu (w tym rejestracja, dokumentacja konkursowa oraz terminy): “Zdobądź Grant z FUniP”