• 28 MAR 22
    Zbiórka przedmiotów na rzecz dzieci z Ukrainy

Informujemy o zbiórce na rzecz dzieci z Ukrainy organizowanej przez Doktorancko Studencką Organizację ds. Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Szczecińskiego (D&S OSOU), Strefę Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Szkołę Doktorską Uniwersytetu Szczecińskiego, Radę Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Stowarzyszenie Refugees Szczecin.

ZBIERANE RZECZY:
    * sprawne telefony i tablety (wraz z ładowarkami),* słoiczki dla dzieci,* zdrowe słodkości,* pieluchy,* kosmetyki,* mokre chusteczki,* mleko modyfikowane,* pisaki, kolorowanki, zabawki (nie zbieramy pluszaczków),gry…* i wszystko to, co może się przydać najmłodszym!

PLAKAT INFORMACYJNY

Miejsca zbiórki:

• Szkoła Doktorska Uniwersytetu Szczecińskiego,
      ul. A. Mickiewicza 16, 70-384 Szczecin
    • Strefa Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego,
      ul. Szwoleżerów 18a, 71-062 Szczecin

Kontakt:

tel. 669 390 229 (Rada Doktorantów Szkoły Doktorskiej-RDSD)
    tel. 692 48 55 35 (Doktorancko Studencka Organizacja ds. Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Szczecińskiego (D&S OSOU)
    tel. 91 444 26 14 (Strefa Kultury Studenckiej – otwarte od godz. 8.00 do godz. 22.00)

Więcej informacji: profil FB D&S OSOU (LINK – kliknij tutaj)

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji!