• 27 LUT 23

Zasady realizacji przedmiotu Studencka Poradnia Prawna w semestrze letnim

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękujemy za Państwa zgłoszenia do prac w ramach Kliniki Prawa WPiA US i wybór przedmiotu Studencka Poradnia Prawna oraz chęć Kontynuacji prac w Klinice Prawa.

Bardzo się cieszymy z Waszej aktywności i chęci zaangażowania. Poniżej kilka informacji organizacyjnych:

PRZYDZIAŁ DO SEKCJI – Przed nami konieczność przydzielenia Państwa do poszczególnych Sekcji/Poradni. Zależy nam na tym, aby uwzględniać Państwa preferencje i zainteresowania, przed nami konieczność przydzielenia Państwa do poszczególnych Sekcji/Poradni.

Z tego względu uprzejmie proszę o wypełnienie formularza, do którego link znajduje się poniżej. Informacje przekazane przez Państwa umożliwią nam dokonanie odpowiedniego wyboru i przypisanie Państwa do konkretnej Sekcji Studenckiej Poradni Prawnej/Poradni.

Prosimy o wypełnienie niniejszego formularza do bieżącego czwartku, tj. 02.03.2023 r. do godz. 23.59.  Osoby, które ponownie wypełniają formularz z uwagi na kontynuowanie prac w Klinice Prawa w ubiegłym w rubrykach, w których już przekazywały informacje proszę o wpisanie-„informacja podana w poprzednim naborze”. UWAGA! W razie niewypełnienia formularza zostaniecie Państwo automatycznie przydzieleni do konkretnej sekcji.

FORMULARZ DLA STUDENTÓW REALIZUJĄCYCH PRZEDMIOT STUDENCKA PORADNIA PRAWNA PO RAZ PIERWSZY: https://forms.office.com/e/stFysZQkyv

FORMULARZ DLA STUDENTÓW KONTYNUUJĄCYCH PRACE W KLINICE PRAWA: https://forms.office.com/e/P6NqHxPrRe

ZESPÓŁ W MS TEAMS – Dzisiaj zostaniecie Państwo dodani do ogólnego zespołu członków Kliniki Prawa w sem. letnim 2022/2023 utworzonego w MS Teams. Zespół ten będzie naszym ogólnym kanałem komunikacji, za pośrednictwem którego będziecie Państwo mogli się kontaktować z Kierownictwem Kliniki i Koordynatorami. Po przydzieleniu Państwa do odpowiednich Sekcji/Poradni będziecie Państwo współpracować z koordynatorem sprawującym opiekę nad konkretną sekcją.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PRACY KLINICE PRAWA – Prawdopodobnie już 10 marca br. rozpoczniemy Kurs przygotowujący do udzielania porad prawnych. Informuję, że spotkania odbywać się będą w piątki w godz. 15.00 – 16.00 we wskazanych datach. Sala zostanie podana w tym tygodniu. Kurs będzie odbywał się stacjonarnie (zaś w przypadku braku dostępności sal – w drodze wyjątku on-line), a zakończony będzie krótkim testem sprawdzającym Państwa wiedzę z organizacji pracy w Klinice Prawa.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE – Zapraszam wszystkich w najbliższy piątek, 3.03.2023 r. o godz. 15.00 na spotkanie organizacyjne. Sala, w którym się ono odbędzie będzie podana najpóźniej w czwartek.

DATY I GODZINY DYŻURÓW W KLINICE PRAWA -Z uwagi na to, że plany zajęć jeszcze zostały opublikowane, w Zespole na MS Teams ujawniona będzie ankieta, w której będziecie mogli zaznaczyć dni tygodnia i godziny, w których będziecie odbywać dyżury. Dyżury odbywać się będą raz na dwa tygodnie.

UWAGA! Zmiana PDW – Jeżeli ktoś z Państwa zamierza wypisać się ze Studenckiej Poradni Prawnej, uprzejmie prosimy o jak najszybsze dopełnienie formalności (zgoda p. Dziekana Staszewskiego), ponieważ w naszym przypadku późniejsze ruchy z Państwa strony niestety powodują kompletną dezorganizację prac. Jeżeli ktoś z Państwa już taką decyzję otrzymał – proszę o przekazanie informacji na adres e-mail klinika.prawa@usz.edu.pl oraz do p. Pauliny Słaba-Kępy (paulina.slaba-kepa@usz.edu.pl). Gdybyście mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, proszę pisać na ten adres e-mail.

Jesteśmy zespołem i bardzo się cieszymy, że tak liczna grupa Studentek i Studentów dołączyła do naszego projektu! Jesteśmy z Was dumni!