• 25 PAŹ 21
  Zarządzanie sobą w czasie | #odnajdźsię (28 X 2021 r.)

  Zarządzanie sobą w czasie | #odnajdźsię (28 X 2021 r.)

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach projektu #odnajdźsię pt. Zarządzanie sobą w czasie. Prelegentem będzie dr Magdalena Leszko – psycholog, psychoterapeuta, doktor nauk społecznych ze specjalnością w gerontologii. 

  Projekt pt. „#odnajdźsię” jest odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają studenci w związku z powrotem do nauczania stacjonarnego. Realizacja procesu kształcenia przeszła znaczące zmiany, w rezultacie wielu studentów odczuwa stres związany z koniecznością sprostania tej metamorfozie. Będą musieli oni dostosować się również do nowych warunków budowania i utrzymywania relacji międzyludzkich.

  28 października 2021 r., godz. 13.30
  Przystanek Dyskusja – Salon Dyskusyjny (s. 019, Narutowicza 17a)

  W ramach projektu zostanie zorganizowany cykl spotkań z ekspertami, podczas których studenci będą mogli uzyskać pomocne wskazówki dotyczące umiejętności zarządzania czasem, planowania nauki, sposobów przyswajania wiedzy, nawiązywania relacji interpersonalnych, budowania odporności emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem, poszukiwania motywacji do działania, rozwoju osobistego, autoprezentacji i nabywania innych umiejętności miękkich itp.

  Opiekunowie Przystanku Dyskusja – Salonu Dyskusyjnego WPiA US