• 01 GRU 17

Zaproszenie na wykład pt. „Właściwość rzeczowa, organizacja i funkcjonowanie CBA”

Koło Naukowe Nauk Penalnych „Ultima Ratio” ma zaszczyt zaprosić na wykład pt.: „Właściwość rzeczowa, organizacja i funkcjonowanie CBA”, który odbędzie się dnia 6 grudnia 2017 r. (środa), w godz. 16:15 – 18:00, w s. 7 znajdującej się w budynku Wydziału przy al. Piastów 40b. Wykład poprowadzi przedstawiciel delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Szczecinie.
    Wykład ten jest kolejnym z cyklu wykładów organizowanych przez nasze Koło prowadzonych przez osoby związane z praktyczną stroną kryminalistyki i prawa karnego. Na poprzednich wykładach mogli Państwo m.in. poznać nowoczesne techniki przesłuchań stosowane przez służby na całym świecie w tym przez FBI, poznać historię jak i współczesne metody badania broni palnej. Teraz będą Państwo mieli okazję do zapoznania się z praktyczną stroną działania Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
    Na wykład mogą przyjść wyłącznie aktualni studenci i pracownicy WPiA US. W trakcie wykładu nie można rejestrować obrazu i dźwięku.
    Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/130835774259314/
    Z serdecznym zaproszeniem na organizowany wykład
    Zarząd KNNP „Ultima Ratio”