• 16 KW. 19

Zaproszenie na spotkanie z dr Iwoną Lisztwan

Szanowni Państwo,

Katedra Prawa Międzynarodowego zaprasza na spotkanie z panią dr Iwoną Lisztwan z Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich z Komisji Europejskiej, które odbędzie się dnia 18 kwietnia 2019 r. w godzinach 13.30-15.00, sala 120. Zakres merytoryczny spotkania skoncentruje się na wprowadzeniu wiadomości o celach istnienia Wspólnej Polityki Rolnej. Studenci dowiedzą się o historii, organizacji i głównych zadaniach Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich (DG AGRI), która ma swój udział w realizacji priorytetów politycznych Komisji Europejskiej, jakimi są: wzrost gospodarczy i inwestycje, jednolity rynek cyfrowy, unia energetyczna i przeciwdziałanie zmianom klimatu, umowa o wolnym handlu UE-USA, rynek wewnętrzny. Po przekazaniu informacji odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego studenci będą mogli zadawać pytania i wyjaśnić wątpliwości dotyczące funkcjonowania przedmiotowej międzynarodowej organizacji.

Serdecznie zapraszamy,

dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz