• 20 KW. 18

Zaproszenie na konferencję pt. „Raz jeszcze o prawie w zmieniającym się społeczeństwie”

Szanowni Państwo

w imieniu pracowników oraz doktorantów Katedry Socjologii Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego pragnę zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji Raz jeszcze o prawie w zmieniającym się społeczeństwie, która odbędzie się w dniach 7–8 czerwca 2018 roku w Krakowie. Konferencja poświęcona jest współczesnemu ujęciu wybranych problemów socjologiczno-prawnych, których badaniem zajmowała się profesor Maria Borucka-Arctowa – założycielka Katedry Socjologii Prawa. Prosimy o zgłaszanie udziału w konferencji do dnia 25 maja 2018 roku na adres katarzyna.struzinska@uj.edu.pl.

Ponadto zapraszam doktorantów oraz młodych pracowników naukowych do zgłaszania propozycji wystąpień poświęconych problematyce zaufania do instytucji stosujących prawo. Referaty te zostaną wygłoszone podczas drugiego dnia konferencji. Zgłoszenia w postaci anonimowych plików tekstowych zawierających tytuł, trzy słowa kluczowe oraz abstrakt wystąpienia o objętości ok. 300 wyrazów powinny zostać przesłane do 10 maja 2018 roku na adres katarzyna.struzinska@uj.edu.pl. O przyjęciu referatu autorzy zostaną poinformowani przez organizatorów do dnia 15 maja 2018 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

dr hab. Janina Czapska, prof. UJ

Kierownik Katedry Socjologii Prawa