• 01 CZE 21
    XXI Zachodniopomorski Festiwal Nauki – zgłoszenia tematów spotkań do 10 czerwca br.

Uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku w dn. 20 – 25 września odbędzie się XXI edycja Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki. Zgłoszenia propozycji tematów spotkań wraz ze wskazaniem ich formuły można wysyłać do 10 czerwca br.

W założeniu spotkania odbywać się będą na wydziałach, w kontakcie bezpośrednim, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wybór formy zajęć zależy wyłącznie od prelegentów. Mogą to być wykłady, ćwiczenia, warsztaty, wycieczki terenowe itp.

Wszystkie zainteresowane tym przedsięwzięciem osoby proszone są o składanie propozycji tematów spotkań, wraz ze wskazaniem ich formuły do dnia 10 czerwca 2021 r., na adres e-mail: katarzyna.swiech-kujawska@usz.edu.pl.

W zależności od liczby zgłoszeń ustalony zostanie dzień/dni Festiwalu dla Wydziału Prawa i Administracji US.

Strona internetowa Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki:  http://festiwal.stn.szczecin.pl/

dr hab. Katarzyna Święch- Kujawska, prof. US
    koordynator wydziałowy Festiwalu Nauki