• 08 WRZ 22
    XIV Letnie Warsztaty Doktoranckie „Ochrona interesu prawnego w polskim prawie administracyjnym” (8-9 września 2022r.)

Po raz pierwszy Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na XIV Letnie Warsztaty Doktoranckie, których tematem przewodnim jest „Ochrona interesu prawnego w polskim prawie administracyjnym”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8 i 9 września 2022 r. w Sali Rady Miasta Szczecin.

Celem warsztatów jest rozwój naukowy uczestników wydarzenia, a także wymiana myśli i dialogu najważniejszych przedstawicieli zajmujących się prawem i postępowaniem administracyjnym, prawem gospodarczym publicznym oraz prawem samorządowym z młodymi naukowcami.

Komitet organizacyjny zachęca doktorantów zajmujących się przedmiotową tematyką do zgłoszenia swojego wystąpienia wraz z abstraktem. Abstrakty planowanych wystąpień, obejmujących dane autora, tytuł oraz główne tezy referatu należy przesyłać na adres e-mail: warsztatydoktoranckie@usz.edu.pl do 14 sierpnia 2022 r. wraz z informacją o chęci publikacji referatu w materiałach pokonferencyjnych.

Abstrakt nie powinien przekraczać dwóch stron tekstu znormalizowanego.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 200 zł. Dane do płatności otrzymają Państwo po zakwalifikowaniu referatu do wystąpienia.

Wystąpienie powinno przybrać formę prezentacji, której długość nie powinna przekraczać 15 minut. Za najlepsze wystąpienia organizatorzy przewidują nagrody.

Udział w Jury i Radzie Naukowej XIV Letnich Warsztatów Doktoranckich potwierdzili:

– prof. dr hab. Wojciech Piątek,– prof. dr hab. Jan Paweł Tarno,– prof. dr hab. Grzegorz Łaszczyca,– prof. dr hab. Tomasz Bąkowski,
    – prof. dr hab. Zbigniew Kmiecik,– dr hab. Dorota Dąbek, prof. UJ,– dr hab. Daniel Wacinkiewicz, prof. US,– dr hab. Przemysław Kledzik, prof. US,– dr hab. Robert Sawuła, prof.. WSPiA,– dr hab. Jerzy Korczak, prof. UWr,– sędzia NSA Grzegorz Jankowski – Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: warsztatydoktoranckie@usz.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału!