• 03 STY 22
    Wyróżnienie dla studentów WPiA US w konkursie na najlepszą glosę

Z przyjemnością informujemy, że Pan Wiktor Gnych-Pietrzak oraz Pan Bartosz Namieściński – studenci Wydziału Prawa i Administracji US otrzymali wyróżnienie w Konkursie na najlepszą glosę do wyroku NSA, WSA, TK albo TSUE w sprawach podatkowych zapadłego w latach 2020-2021 prezentowanej w ramach XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla studentów pt. „Współczesne problemy orzecznictwa sądowego w sprawach podatkowych”.

Nasi studenci otrzymali wyróżnienie za przedstawienie glosy do wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku z dnia 14 października 2020 r., sygn. I SA/Gd 744/20.
    Wzięli oni udział w konkursie pod okiem Pani dr Ewy Kowalewskiej – na co dzień opiekun Koła Naukowego Prawa Finansowego „FiskUS”.

Organizatorami konkursu było Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Crido.

Laureatom, naszym studentom – Panu Wiktorowi Gnych-Pietrzak, Panu Bartoszowi Namieścińskiemu oraz Pani Doktor Ewie Kowalewskiej serdecznie gratulujemy!