• 29 CZE 22
    Wyróżnienie Aurea Praxis dla Dziekan WPiA US – Pani dr hab. Eweliny Cała-Wacinkiewicz, prof. US

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymała wyróżnienie Aurea Praxis, które zostało przyznane w ramach 12. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.

Wyróżnienie to dostają kierownicy jednostek akademickich, którzy wykazują się szczególnym, osobistym zaangażowaniem na rzecz rozwoju i promowania w kierowanych przez siebie instytucjach idei edukacji dla rynku pracy i praktyki gospodarczej.

Pani Dziekan odebrała dyplom i statuetkę podczas uroczystej gali, odbywającej się w dniu 29 czerwca 2022 r. w Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!