• 09 LUT 18
  Wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje w 2019 r.

  Wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje w 2019 r.

  Z dużą satysfakcją informujemy o wynikach egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą, które odbyły się w 2019 roku. 24 lutego br. w Popowie Ministerstwo Sprawiedliwości podsumowało wyniki egzaminów na aplikacje prawnicze.

   

  Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w rankingu zdawalności na aplikację adwokacką zajęli pierwsze miejsce spośród absolwentów wszystkich uczelni w Polsce, natomiast w rankingu zdawalności na aplikację radcowską miejsce drugie! W klasyfikacji generalnej Uniwersytet Szczeciński uplasował się na czwartym miejscu, a zatem o trzy pozycje wyżej, niż w roku poprzednim!

  Wszyscy Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji US, którzy z oceną bardzo dobrą ukończyli studia na naszym Wydziale dostali się na wybraną aplikację. Stuprocentowa zdawalność w tej grupie pozwoliła zająć Wydziałowi pierwsze miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce.

  Wszystkim Pracownikom Wydziału, którzy swoją pracą przyczynili się do sukcesu Wydziału dziękujemy, a tym którzy pomyślnie przeszli zmagania egzaminacyjne – Aplikantom, Absolwentom Wydziału Prawa i Administracji US serdecznie gratulujemy!

  Studentów zaś zachęcamy do dalszej wytężonej pracy, bo ocena bardzo dobra na dyplomie jest przepustką do wymarzonej aplikacji!

   

  —————————————–

      

  —————————————–

  —————————————–

  —————————————–

Accessibility Toolbar