• 29 STY 24
    Wymogi budowy elektrowni fotowoltaicznych oraz wiatrowych – sesja lokalna Administracyjnego Koła Naukowego

W dniu 23 stycznia 2024 r. w trakcie lokalnej sesji zorganizowanej przez Administracyjne Koło Naukowe (AKN) działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studenci kierunku administracja przedstawili pasjonujące prezentacje na tematy związane z aktualnymi i planowanymi wymogami dotyczącymi budowy elektrowni fotowoltaicznych oraz wiatrowych.

Podczas inspirujących wystąpień uczestnicy mieli okazję zgłębić zagadnienia dotyczące wymogów postawienia elektrowni fotowoltaicznej i elektrowni wiatrowej.