• 11 PAŹ 22
    Wymiana nauczycieli akademickich w ramach współpracy między Uniwersytetem Szczecińskim a Uniwersytetem w Greifswaldzie

Wymiana nauczycieli akademickich  w ramach współpracy między Uniwersytetem Szczecińskim a Uniwersytetem w Greifswaldzie (Niemcy). Zgłoszenia należy przesyłać do 14 października br.

Wymiana dotyczy współpracy lub wspólnych projektów (już prowadzonych lub zainicjowania nowych), czas trwania wymiany: max. 5 dni dla max. 2 osób z danego instytutu w okresie październik – listopad 2022.

Uczelnia dysponuje 5-6 wyjazdami. Decyduje kolejność zgłoszeń. Konieczne jest posiadanie partnera współpracy/ projektu w uczelni przyjmującej. W przypadku małego zainteresowania wyjazdami DSM rozważy możliwość przyznania wyjazdu większej liczbie osób z jednego instytutu. Za każdy dzień Uniwersytet w Greifswaldzie wypłaci kieszonkowe w wys. 80 EUR. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu przez uczelnię partnerską, opłata noclegu we własnym zakresie.

Zgłoszenia należy przesyłać do dn. 14.10.2022 r. na adres e-mail magdalena.zobel@usz.edu.pl.

Prosimy o wypełnienie dołączonego formularza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij tutaj, aby otworzyć i pobrać)