• 23 STY 20

Wykłady na WPiA dla szkół średnich [Sporządzanie pism urzędowych w procesach cywilnych, Podatki od spadków i darowizn – cz. III]

Informujemy, że dnia 23 stycznia br. na Wydziale Prawa i Administracji US odbyły się kolejne wykłady z cyklu wykładów organizowanych na WPiA dla uczniów szkół średnich.

Warsztaty „Podatek od spadków i darowizn w polskim systemie podatkowym: Obowiązki instrumentalne podatników podatku od spadków i darowizn” poprowadziła dr hab. Katarzyna Święch-Kujawska, prof. US, natomiast wykład pt.: „Sporządzanie pism urzędowych w sprawach cywilnych”  wygłosił mgr Krzysztof Kubasik.

Na wykładach obecni byli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcące w Goleniowie oraz z II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie.