• 16 MAJA 22
    Wykłady gościnne wykładowców z Uniwersytetu Szeged (Węgry) – 17 maja br., godz. 10.00

Zapraszamy na wykłady gościnne wykładowców z Uniwersytetu Szeged z Węgier, które odbędą się we wtorek, 17 maja br. w g. 10.00 – 11.30, w sali 201. Wykład pn. ,,Reasoning of administrative authority decisions: procedural rights – national security – classified information in Hungary” wygłosi Ph. D. Erzsebet Csatlos, a wykład pn. ‚Local self-governments in the state of danger in Hungary” Ph. D. Judit Siket.

Wykłady zostaną wygłoszone przez wykładowców z Uniwersytetu w Szeged z Węgier przebywających na wymianie w ramach programu Erasmus.

Serdecznie zapraszamy!