• 14 LIS 17
    Wykład otwarty pt. „Kryminalistyczne badania broni palnej”

Glock 17

© B. Bradford @ Flickr.com CC BY 4.0

Koło Naukowe Nauk Penalnych „Ultima Ratio” ma zaszczyt zaprosić na wykład otwarty Pana Piotra Sudnika, pt.: „Kryminalistyczne badania broni palnej”, który odbędzie się dnia 22 listopada 2017 r. (środa), w godz. 18:00 – 19:30, w s. 7 znajdującej się w budynku Wydziału przy al. Piastów 40b.

Pan Piotr Sudnik jest oficerem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w stanie spoczynku, byłym wykładowcą Centralnego Ośrodka Szkolenia ABW a nadto absolwentem naszego Wydziału. Brał udział w szkoleniu FBI Advanced Interview and Interrogation. W swojej pracy zawodowej specjalizował się w szczególności zaawansowanymi technikami przesłuchań i analizą behawioralną w procesie wykrywania kłamstwa. Od 2010 r. jest trenerem i specjalistą do spraw szkoleń szczecińskiej firmy NP2-Konsulting. Pan Piotr Sudnik dał się poznać uczelnianej społeczności akademickiej jako prelegent organizowanej przez KNNP „Ultima Ratio” cyklicznej konferencji naukowej pt. „Karnistyczne Spotkania Naukowe” oraz jako prowadzący odbywające się cyklicznie na Wydziale warsztaty kryminalistyczne.

Dla osób uczestniczących w wykładzie przewidziane są zwolnienia z obowiązkowych zajęć uczelnianych.

Więcej informacji pod adresem: https://web.facebook.com/events/179196795969913