• 12 LIS 20
    Wykład online dla szkół średnich – „SYSTEM OCHRONY PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE”

Informujemy, że w dniu 12 listopada br. odbył się wykład online dla uczniów szkół średnich pn. „System ochrony praw człowieka w Polsce”. To pierwszy z cyklu wykładów organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji US w roku akademickim 2020/2021.

Wykład pod nazwą „System ochrony Praw Człowieka w Polsce” poprowadziła dr Ewa Milczarek.  Zgromadził on ponad 170 uczniów szkół średnich. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali wykładu zapoznając się z przedstawioną prezentacją i wzięli aktywny udział w dyskusji.

Na wykładzie obecni byli zdalnie, za pośrednictwem platformy MS Teams – uczniowie: IX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie, XI Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie, Liceum Ogólnokształcącego w Szczecińskiej Szkole Florystycznej w Szczecinie oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.

Kolejny wykład zaplanowany jest na dzień 25 listopada br., wygłosi go Pani dr Beata Kanarek – Dziekan Wydziału Prawa i Administracji US.

Już dziś, na ten wykład serdecznie zapraszamy!