• 25 MAJA 22
    Wykład dra Marcina Stoczkiewicza – „Ocena dopuszczalności pomocy publicznej dla inwestycji w infrastrukturę energetyczną w świetle zasad ochrony środowiska”

25 maja 2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego dr Marcin Stoczkiewicz wygłosił wykład pt. „Ocena dopuszczalności pomocy publicznej dla inwestycji w infrastrukturę energetyczną w świetle zasad ochrony środowiska. Refleksje na tle orzecznictwa TSUE w sprawie elektrowni jądrowej Hinkley Point C”. W ramach wykładu Pan Doktor zaprezentował wyniki prowadzonych badań naukowych, które spotkały się z zainteresowaniem zgromadzonych uczestników, czego wyrazem była konstruktywna dyskusja nad merytorycznymi zagadnieniami.

PREZENTACJA – wyniki prowadzonych badań

Nasz Gość miał również możliwość zapoznania się z Salą symulacji wirtualnej rzeczywistości, która została wyposażona w symulatory ograniczeń osób ze szczególnymi potrzebami oraz wirtualnego miejsca zbrodni.

Szkolenie przeprowadził Pan mgr Jakub Baranowski. Symulatory tworzą wirtualną rzeczywistość (VR), czyli rzeczywistość stworzoną przy wykorzystaniu technologii informatycznych.