• 05 MAR 20
    Wygraj staż w Parlamencie Europejskim. „Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia”

Informujemy o pierwszej edycji konkursu „Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia”, organizowanego przez Posła do Parlamentu Europejskiego p. Elżbietę Rafalską. Konkurs adresowany jest do studentów uczelni wyższych z województw lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.

Nagrodą dla laureatów będzie możliwość odbycia płatnego stażu w Parlamencie Europejskim.

Głównym przesłaniem konkursu jest zwiększanie wiedzy na temat instytucji Unii Europejskiej oraz ich funkcjonowania, a także zachęcanie młodych osób w angażowanie się oraz poznawanie instytucji, które mają wpływ na nasze codzienne życie.

Esej na temat „Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia” wysłać należy na adres Elzbieta.Rafalska@europarl.europa.eu wraz z CV oraz listem motywacyjnym, zawierającym odpowiedź na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinieneś odbyć staż w Parlamencie Europejskim? Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca 2020 roku.