• 02 WRZ 21
    Współpraca WPiA US i Radia Szczecin

Z satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy eksperckiej naszego Wydziału z Radiem Szczecin. W dniu 1 września 2021 r. odbyła się prezentacja nowej ramówki programowej Radia Szczecin. W prezentacji tej wzięła udział Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US.

W jesiennych propozycjach Radia Szczecin znalazło się bowiem kilka nowości, w tym program „Czas na prawo”. Program ten będzie gościł na antenie w poniedziałki po godzinie 14.40. W audycji, w roli ekspertów, wystąpią pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zmierzą się oni wówczas z konkretnymi sprawami, przedstawiając rozwiązania rzeczywistych problemów prawnych. Będzie to również okazja do poinformowania o działalności Kliniki Prawa WPiA US i o możliwości uzyskania bezpłatnych porad prawnych na naszym Wydziale.

Zachęcamy do posłuchania audycji „Czas na prawo” w poniedziałki, po godzinie 14.40 na antenie Radia Szczecin, dostępnego również poprzez stronę internetową tego radia (https://radioszczecin.pl/).