• 09 MAJA 21
    „WPiAdnij do nas!”, czyli Dzień Otwarty na Wydziale Prawa i Administracji

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty – 18 maja od godziny 10.00, w formule on-line, odbędzie się wiele interesujących wydarzeń, podczas których przyszli prawnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kierunków.

Zapraszamy wszystkich, którzy są głodni wiedzy prawniczej i samorządowej, a w przyszłości chcą zostać prawnikami lub zasilić kadry  administracji publicznej.

Podczas Dnia Otwartego kandydaci  będą mogli m.in.:

spotkać się z władzami Wydziału

• odbyć wirtualny spacer po Wydziale;
    • zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną;
    • porozmawiać z obecnymi studentami;
    • wziąć udział w tematycznych warsztatach i wykładach.

Jest to również wyjątkowa okazja, by zapoznać się z ofertą Wydziału, na którym w tym roku oprócz kierunku Prawa oraz Administracji, realizowane będą studia na kierunkach:

• Prawo medyczne,
    • Prawo Internetu i ochrony informacji
    • Prawo służb mundurowych (certyfikat: Studia z przyszłością)
    • Prawo ochrony zasobów naturalnych
    • Prawo transportowe

Wydarzenie FACEBOOK pod adresem: https://www.facebook.com/events/275559904227609.

Wierzymy, że po takim  Dniu Otwartym kandydaci zyskają pewność, że studia na Wydziale Prawa i Administracji to świetny wybór, a także pierwszy krok do wymarzonej kariery!