• 05 CZE 18
    WPiA na Jasnych Błoniach – Festyn Rodzinny 2018

W niedzielę na Jasnych Błoniach w Szczecinie odbył się Festyn Rodzinny. Był to ostatni akcent obchodów Święta Uniwersytetu Szczecińskiego. Festyn zgromadził wiele rodzin z dziećmi i był bardzo udany pod względem organizacyjnym. Dzięki dobrej pogodzie dopisała także frekwencja.

Wśród prezentowanych podczas Festynu Wydziałów Uniwersytetu nie mogło zabraknąć Wydziału Prawa i Administracji. Nasz Wydział zaprezentował się okazale, a wydziałowe stoisko niezwykle przyciągało najmłodszych uczestników festynu, którzy nieustannie korzystali z przygotowanych quizów i zabaw. Nasi studenci na głównej scenie Jasnych Błoni zaprezentowali scenkę – przedstawienie, będące symulacją rozprawy karnej. Ponadto studenci przygotowali dla najmłodszych prezentację na temat dowodów osobistych.

Było wiele uśmiechu i przede wszystkim dobrej zabawy. Kto był, mógł liczyć na nagrody za udział w konkursach, ale tego dnia drobne upominki trafiły do wszystkich dzieci, które – wraz ze swoimi rodzicami lub opiekunami – odwiedziły nasze wydziałowe stoisko.

Za rok kolejny festyn na szczecińskich Jasnych Błoniach, na którym na pewno będziemy obecni!

Pełna galeria zdjęć dostępna na profilu facebookowym Wydziału Prawa i Administracji: https://www.facebook.com/WPiAUS.