• 16 MAJA 22
    „Wolność w mediach społecznościowych” – konkurs na poster dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Media społecznościowe to Wasza codzienność – Facebook, Instagram, TikTok nie mają przed Wami żadnych tajemnic. Ale zastanawialiście się, gdzie w świecie mediów społecznościowych są granice wolności? Czy w świecie wirtualnym możemy napisać wszystko, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji? Czy portale społecznościowe próbują ograniczać wolności jednostki? Gdzie są granice tej wolności? Jeżeli stawiasz sobie chociaż jedno z tych pytań to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na poster (plakat) odnoszący się do tematu: WOLNOŚĆ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca 2022 r.

Informacje na temat zasad i przebiegu Konkursu można uzyskać od Organizatora, pod adresem e-mail: ewa.jedrzejewska@usz.edu.pl

Poster powinien odpowiadać następującym wymogom formalnym:

1. format maksymalny A1 (59,4 cm x 84,1 cm) – pionowo bądź poziomo,
    2. forma graficzna posteru jest dowolna, ale praca powinna być czytelna i atrakcyjna dla publiczności,
    3. ważna jest poprawność językowa (ortografia, interpunkcja, stylistyka),
    4. poster należy dostarczyć w wersji elektronicznej (pdf) do dnia 2 czerwca 2022 r. na adres mailowy ewa.jedrzejewska@usz.edu.pl – (preferowany wybór) lub wydrukować poster we własnym zakresie i dostarczyć go osobiście do pokoju nr 3 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, do dnia 2 czerwca 2022 r.

Konkurs odbywa się w ramach Dnia Kierunku Prawa Internetu i Ochrony Informacji – 9 czerwca 2022 r., podczas którego odbędzie się ogłoszenie wyników.

Więcej informacji w regulaminie konkursu:

Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1)

Partnerami konkursu są: Currenda Sp. z o. o. oraz Currenda Lab.