• 23 MAR 24
    Wizyty studentów WPiA US w Okręgowej Izbie Radców Prawnych oraz Szczecińskiej Izbie Adwokackiej

W dniach 2 i 16 marca 2024 r. studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego biorący udział w projekcie Akademii Umiejętności Prawniczych odwiedzili Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie oraz Szczecińską Izbę Adwokacką. W ramach tych spotkań dowiedzieli się na czym polega wykonywanie zawodu radcy prawnego oraz adwokata, a aplikanci tych zawodów podzielili się swoim doświadczeniem dotyczącym przebiegu poszczególnych aplikacji.

Ponadto w siedzibach obu Izb odbyły się warsztaty ze skutecznego przekonywania oraz prowadzenia rozmowy z klientem. Obu Izbom bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie i aktywny udział w projekcie Akademii.