• 11 KW. 24
    Wizyta studyjna w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym – zgłoszenia do 15 kwietnia br.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Szczecinie zaprasza na wyjątkową wizytę studyjną w siedzibie Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Szczecinie, która odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2024 r., o godz. 12.00. Ta oferta jest skierowana tylko do 15 studentów ostatnich roczników wszystkich kierunków i trybów kształcenia.

Co Cię czeka?
    • Pragmatyka pracy w CBA: Zapoznaj się z codziennymi zadaniami i wyzwaniami, jakie na swojej drodze napotykają funkcjonariusze.
    • Spotkanie z ekspertami: Bezpośredni kontakt z kierownikami komórek organizacyjnych Delegatury CBA.
    • Ścieżki rozwoju: Dowiedz się więcej o możliwościach kariery i rozwoju w służbach antykorupcyjnych.
    • Niespodzianki i firmowe gadżety: Oczekuj niespodzianek i upominków związanych ze służbą w CBA.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział, koniecznie wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz dostępny pod adresem: https://forms.office.com/e/nqNcfgAHR9.  UWAGA. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i nowe perspektywy kariery.

Dołącz do nas i zobacz, czy kariera w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym jest dla Ciebie!