• 23 KW. 24
    Wizyta przedstawicieli Wydziału Prawa Uniwersytetu Wileńskiego

Mieliśmy niezwykłą przyjemność i zaszczyt gościć na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przedstawicieli Wydziału Prawa Uniwersytetu Wileńskiego (Vilniaus universitetas / Vilnius University) – Assoc. Prof. Dr. Haroldasa Šinkūnasa, Dziekana Wydziału Prawa, oraz Assoc. Prof. Dr. Vigitę Vebraite, Wicedziekana ds. Studiów. Reprezentując naszą uczelnię, w rozmowach uczestniczyła dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US – Dziekan WPiA US wraz z dr Ewą Michałkiewicz-Kądziela – Pełnomocnik Rektora ds. współpracy międzynarodowej WPiA US.

Spotkanie było okazją do dalszego rozwijania i umacniania współpracy międzynarodowej między naszymi wydziałami. To kolejny krok w kierunku zacieśnienia relacji, które wzbogacają obie strony zarówno pod względem akademickim, jak i kulturowym.

Jesteśmy dumni, że możemy budować mosty międzynarodowe, które przynoszą realne korzyści naszym społecznościom uniwersyteckim. Dziękujemy naszym gościom za inspirujące spotkanie i z niecierpliwością oczekujemy na dalszą owocną współpracę.