• 19 CZE 23
    Wirtualne Dni Otwarte Akademii Rzecznika Finansowego

Zachęcamy do wzięcia udziału w praktykach studenckich pt. Akademia Rzecznika Finansowego, których organizatorem jest Rzecznik Finansowy. To inicjatywa, dzięki której studenci prawa będą mogli zdobyć zaawansowaną wiedzę na temat mechanizmów ochrony klientów podmiotów rynku finansowego, a także wiele umiejętności praktycznych.

To nowatorski system praktyk studenckich, składający się z dwóch zasadniczych elementów: wykładów i konwersatoriów na temat funkcjonowania systemu ochrony klientów rynku finansowego oraz pracy w małych grupach nad konkretnymi sprawami pod okiem specjalistów z Biura Rzecznika Finansowego.

Spotkania online odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams w trzech terminach:

• 23 czerwca 2023 r., godz. 16.00,
    • 26 czerwca 2023 r., godz. 12.00,
    • 29 czerwca 2023 r., godz. 18.00.

Możliwe będzie zadawanie pytań dotyczących tej inicjatywy i uzyskania szczegółowych informacji.

Więcej informacji (w tym linki do spotkań online) dostępne na stronie: https://rf.gov.pl/o-nas/edukacja/akademia-rzecznika-finansowego/

Szzczegółowe informacje zostaną przedstawione podczas Wirtualnych Dni Otwartych Akademii Rzecznika Finansowego.