• 15 PAŹ 20
    Wirtualna Giełda Pracy

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza w dniach 20 i 21 października br. do udziału w Wirtualnej Giełdzie Pracy –  pierwszym tego typu wydarzeniu w naszym regionie.

Co zyskasz biorą udział w Wirtualnej Giełdzie Pracy?

• bez wychodzenia będziesz mógł porozmawiać on-line z przedstawicielami pracodawców i w ten sposób poznać rynek pracy, dostępne oferty pracy, praktyk czy staży
    • na stoisku ABK US połączysz się z doradcami zawodowymi – dzięki temu poznasz bogatą ofertę biura karier,  dowiedziesz się jak zaplanować swoją ścieżkę zawodową i edukacyjną, jak szukać pracy, jak przygotować CV czy list motywacyjny.

Dodatkowo na uczestników Wirtualnej Giełdy Pracy czekają dwa webinary prowadzone przez praktyków:

20 października 2020 r. – „Zbuduj swoje CV”, przedstawiciele McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

21 października 2020 r. – „Jak wyróżnić się na rynku? – darmowe kursy”, przedstawiciele Santander Universidades.

Wirtualna Giełda Pracy na Uniwersytecie Szczecińskim może odbyć się w ramach realizacji projektu Interreg „Rozwój gospodarczy poprzez aktywną współpracę między szkołami wyższymi a przedsiębiorstwami w polsko-niemieckim regionie przygranicznym” i współpracy z niemieckimi partnerami tj. Hochschule Stralsund, Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde oraz Unternehmervereinigung Uckermark.

WIĘCEJ INFORMACJI