• 25 LIS 20
    Wirtualna Debata Akademicka o nauczaniu zdalnym (3 XII 2020)

Przystanek Dyskusja – Salon Dyskusyjny WPiA US serdecznie zaprasza na pierwsze wydarzenie online – Wirtualną Debatę Akademicką o nauczaniu zdalnym, która odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. dnia 3 grudnia 2020 r. o godzinie 11.40.

W debacie zmierzą się dwie drużyny: drużyna nauczycieli akademickich oraz drużyna studentów. Celem wydarzenia jest przyjrzenie się zagadnieniu zdalnego nauczania z dwóch różnych perspektyw i w rezultacie uzyskanie na ten temat obiektywnych wniosków.

Przygotowane zostały trzy szczegółowe podtematy, na które każda z drużyn będzie miała za zadanie się wypowiedzieć, tj. efektywność nauczania zdalnego, zdalne zaliczenia i egzaminy oraz przyszłość nauczania zdalnego po ustaniu zagrożenia epidemicznego. Obok tego, wydarzenie to ma na celu zintegrowanie środowiska akademickiego naszego wydziału.

W drużynie nauczycieli akademickich wystąpią: dr hab. Mariusz Nawrocki, dr Marta Jasińska, dr Szymon Słotwiński oraz dr Mateusz Tomczyk. Drużyna studentów będzie się składać z następujących osób: Aleksandry Skwarek, Pawła Michalika, Bartosza Namiecińskiego oraz Szymona Boguckiego.

Ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Wirtualnego Salonu Dyskusyjnego.

Kod zespołu: 0dxnljr

Link do zespołu: https://bit.ly/salondyskusyjny