• 23 PAŹ 23
    Wielki Test Wiedzy o Prawie [WYNIKI]

W dniu 23 października 2023 r. punktualnie w południe odbyła się II edycja Wielkiego Testu Wiedzy o Prawie, który jest wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Dniowi Prawnika 2023.

W teście, który odbywał się online za pośrednictwem platformy e-studia.usz.edu.pl swoją wiedzę sprawdziło aż 211 studentów kierunku prawo, którzy musieli zmierzyć się z 60 pytaniami ze wszystkich gałęzi prawa. Na ich rozwiązanie przewidziane było maksymalnie 60 minut. Dziękujemy studentom za tak liczną frekwencję i już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu za rok!

Partnerami Wielkiego Testu Wiedzy o Prawie 2023 są Okręgowa Rada Adwokacka w Szczecinie oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie. Nagrodę główną stanowi płatny staż w kancelarii Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni.

Laureaci Wielkiego Testu Wiedzy o Prawie (2 edycja):

I miejsce – Pani Natalia Michalska (58/60 pkt, czas rozwiązania: 48 min. 32 sek.);

II miejsce – Pani Matylda Obiegała (58/60 pkt, czas rozwiązania: 51 min. 58 sek.);

III miejsce – Pan Kacper Onopiuk (58/60 pkt, czas rozwiązania: 55 min. 38 sek.).

Serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas Europejskiego Dnia Prawnika w najbliższą środę (25 października 2023 r.).