• 18 PAŹ 22
    Wielki Test Wiedzy o Prawie – 18 października br. (wtorek), godz. 12.00 [akt.]

Już dzisiaj, tj. 18 października br. (wtorek) w samo południe odbędzie się Wielki Test Wiedzy o Prawie. Do testu mogą przystąpić wszyscy studenci prawa naszego Wydziału.

Test obędzie się za pośrednictwem platformy Moodle. Aby przystąpić do testu wystarczy jedynie kliknąć opcję „Zaloguj się za pomocą Office 365” (opcja na niebieskim tle) i WPISAĆ SWÓJ STUDENCKI ADRES MAILOWY (w domenie stud.usz.edu.pl), oraz HASŁO.

Po zalogowaniu nastąpi automatyczne przekierowanie do TESTU. Test zostanie udostępniony o godzinie 12.00 i będzie dostępny przez 60 minut!

Link do testu (także na profilu FB):

Link: https://e-studia.usz.edu.pl/mod/quiz/view.php?id=11018

Osoby, które najlepiej rozwiążą test mogą wygrać staże w kancelariach: Cieślicki i wspólnicy oraz Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy, a również nagrody rzeczowe.

REGULAMIN – Wielki Test Wiedzy o Prawie (kliknij tutaj)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Akt. [g.16.00]:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu
    Wielki Test Wiedzy o Prawie!

Zwycięzców Konkursu poinformujemy indywidualnie o wynikach.
    Pełna lista uczestników, wraz z punktacją zostanie przekazana po Europejskim Dniu Prawnika.