• 19 MAR 22
    Warsztaty z pracodawcami dla studentów US

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów na warsztaty z pracodawcami, które będą realizowane w marcu w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”. Zajęcia prowadzone będą przez praktyków, którzy podzielą się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szeroka oferta tematyczna warsztatów obejmuje zagadnienia takie jak: psychologia zarządzania zasobami ludzkimi, motywowanie, metodyka pracy zawodowego pełnomocnika procesowego, program QGIS jako najczęściej wykorzystywany program klasy GIS lub profil w social mediach.

Każde zajęcia odbywać się będą w wymiarze 15 godz. dydaktycznych (w większości w formie online). Zajęcia skierowane są do wszystkich studentów Uniwersytetu Szczecińskiego z 4 ostatnich semestrów studiów (II i III rok studiów I stopnia, I i II rok studiów II stopnia, IV i V rok jednolitych studiów magisterskich).

Formularzy zgłoszeniowe dostępne są na stronie: ABK US Warsztaty z pracodawcami (kliknij tutaj).