• 16 MAJA 23
    Warsztaty z posługiwania się arkuszem Excel – dla studentów kierunku administracja

Drodzy Studenci kierunku administracja, mamy coś specjalnie dla Was!  Zapraszamy Was na warsztaty z posługiwania się arkuszem Excel, które odbędą się w dniach 22-23 maja 2023 r. w godz. 9.00 – 15.00 w formie zdalnej, za pośrednictwem MS Teams. Podczas warsztatów dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać Excel do analizowania i prezentowania danych, jak tworzyć tabelki, wykresy oraz jak automatyzować powtarzające się zadania.
    Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obwiązują na nie zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

ZAPISY – Formularz zgłoszeniowy (kliknij TUTAJ)