• 26 KW. 22
    Warsztaty „Bezpieczna studentka” – 27.04.2022 r.

Poczucie pewności, że nie jesteśmy zagrożeni w dzisiejszym świecie jest nie do przecenienia. Umiejętność obrony jest doskonałym narzędziem do zagwarantowania sobie takiego poczucia. Zapraszamy więc wszystkie zainteresowane studentki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w warsztatach „Bezpieczna Studentka”.

Podczas tego przedsięwzięcia studentki będą mogły wziąć udział w warsztatach z psychologiem Pauliną Jagodzińską na temat sposobów skutecznej reakcji na atak oraz w warsztatach z chor. Mileną Dudą z Żandarmerii Wojskowej, która w praktyczny sposób przedstawi zasady samoobrony dla kobiet.

I TURA. godz. 10.00

Psycholog Paulina Jagodzińska wskaże najlepsze metody mentalnej reakcji na niebezpieczeństwo (sala nr 218)
    Chorąży Milena Duda z Żandarmerii Wojskowej przeprowadzi zajęcia z samoobrony dla kobiet (parking przy siedzibie WPiA)

II TURA. godz. 12.00

Zapraszamy już 27 kwietnia 2022 roku na plac przy budynku Wydziału Prawa i Administracji US.

UWAGA: na wydarzenie obowiązują zapisy przez formularz (kliknij TUTAJ)